Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Slávme slávne slávu Slávov slávnych

Turnaj

turnaj
V sobotu, 19. mája 2012, sa v družobnej obci KOZY v Poľsku konal futbalový turnaj, ktorého sa už tradične zúčastnili aj OLD BOYS z Mošoviec. Fotky z turnaja si môžete pozrieť vo fotogalérii.


 

Deň matiek

deň matiekAko na mnohých iných miestach, aj u nás v Mošovciach, sme pozvali druhú májovú nedeľu mamičky a staré mamy na spoločnú oslavu Dňa matiek.
Svoju lásku a vďaku za výchovu a starostlivosť prejavili všetkým prítomným deti miestnych škôl pesničkami, básničkami, tančekmi, divadielkom a hudbou.
V slávnostnom príhovore pozdravil prítomných starosta obce Ing. Mgr. Peter Mojtek.
Ďakujeme aj touto cestou všetkým pedagógom za chvíle trpezlivosti, ktoré strávili s deťmi pri nácviku kultúrneho programu. Fotky z podujatia si môžete pozrieť vo fotogalérii.


 

Stavanie Mája

Stavanie Mája
V predvečer 1. mája sme už tradične postavili na námestí symbolický Máj. Radostnú atmosféru stavania Mája oživilo prostredníctvom miestneho rozhlasu hovorené slovo a reprodukovaná hudba z CD Ponad tie Mošovce.

Fotky nájdete vo fotogalérii.


 

Deň Zeme

sadenie stromovV rámci akcií organizovaných ku Dňu Zeme aj pracovníci našej obce zorganizovali dňa 26. apríla 2012  brigádu v našom parku. V rámci náhradnej výsadby za poškodené a vypílené stromy vysadili 9 ks rôznych druhov nových stromov, čistili lúky za kaštieľom, upravili živý plot.
Aj touto akciou zamestnanci obce chceli poukázať na to, že stav životného prostredia a čistoty prírody im nie je ľahostajný.
Fotky z brigády nájdete vo fotogalérii.


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka