Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Registrácia

Registrácia

Vážení predávajúci, upriamte pozornosť na tento oznam: Podávanie prihlášok a výber miest na jarmok 2019 bude prebiehať na stránke jarmok.mosovce.sk. O presnom termíne možnosti podávať prihlášky Vás budeme informovať notifikačným emailom niekoľko dní pred spustením možnosti podávania prihlášok.

Za porozumenie ďakujeme.

 

Prihlasovanie sa na Mošovský jarmok od roku 2016 prebieha elektronicky (papierová prihláška sa bude môcť podať len vo výnimočných prípadoch). Prešli sme na program - internetovú stránku, pomocou ktorého elektronicky spracovávame celú jarmočnú agendu. Prihlasovanie sa na Mošovský jarmok bude prebiehať prostredníctvom internetovej stránky jarmok.mosovce.sk. Zaregistrovať sa na tejto stránke je možné od 01.04.2016.

Rezervácia miesta prebieha nasledovne:
1. vyplníte všetky údaje potrebné k podaniu prihlášky (výber sortimentu na predaj a výber miesta, kde chcete mať svoj stánok)
2. podáte prihlášku a rezervujete si miesto pre Váš stánok
3. schválenie/neschválenie prihlášky organizátorom
4. od schválenia prihlášky budete mať 3 týždne na zaplatenie za Vaše rezervované miesto
5. po zrealizovaní úhrady bude Vaše miesto rezervované iba pre Vás, v prípade ak poplatok za miesto neuhradíte v stanovenom termíne, miesto bude opäť voľné.

V prípade nejasností s prihlasovaním nás kontaktujte na tel. č.: 043/4944100 alebo na e-mail: jarmok@mosovce.sk.

Všetky potrebné informácie a pokyny k registrácii, podaniu prihlášky či úhrade sú zverejnené na internetovej stránke http://jarmok.mosovce.sk/media/jarmok-manual.pdf.


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka