Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Slávme slávne slávu Slávov slávnych

Majstrovstvá Slovenska psích záprahov OFF-SNOW

súťažiaca so psamiV dňoch 21.-22. októbra 2017 sa v areáli ŠRZ Drienok Mošovce uskutočnili Majstrovstvá Slovenska psích záprahov OFF-SNOW. Fotky z podujatia si môžete pozrieť tu.


 

Mošovský jarmok 2017

JandaV dňoch 6. - 7. októbra sa u nás uskutočnil už 23. ročník Mošovského jarmoku. Tradičný jarmok aj tento rok navštívilo množstvo ľudí z rôznych kútov Slovenska, ale aj zo zahraničia. Na jarmoku nechýbala výborná zábava, rôzne vystúpenia hudobných skupín ako Horská Chata, Dalibor Janda, Drietomanka a mnoho ďalších, súťaže, výstavy ovocia, zeleniny a drobných zvierat, kolotoče, chutné dobroty a vyše 400 stánkov s rôznym sortimentom, hlavne zameraných na remeselnú a tradičnú ľudovú tvorbu na námestí. Fotky z jarmoku si môžete pozrieť vo fotogalérii a na tejto stránke.


 

Mošovský duatlon 2017

cyklistaV nedeľu 10. septembra sa v Mošovciach uskutočnil už 3. ročník Mošovského duatlonu. Pretekári súťažili v behu na 5 km, v cyklistike na 20 km a v behu na 2,5 km. Bežecká časť pretekov sa odohrávala v Mošovskom parku na spevnených štrkových chodníkoch a cyklistická časť na ceste tretej triedy medzi Mošovcami a Turčianskym Michalom. Preteky sú zaradené do Slovenského pohára v duatlone a ako jediné preteky v rámci duatlonského pohára sa konajú za úplnej uzávierky premávky. Fotky z podujatia si môžete pozrieť vo fotogalérii.


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka