Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Slávme slávne slávu Slávov slávnych

Deň Zeme 2017

studničkaVo štvrtok 8. júna 2017 v rámci Dňa Zeme pracovníci Obecného úradu vyrazili do terénu, aby očistili Barónov hrob a jeho blízke okolie, taktiež studničku, na cintoríne upravili vojnový hrob a vyčistili okolie Domu smútku. Fotky si môžete pozrieť v galérii.


 

Okresné kolo DHZ

hasičkyV sobotu 3. júna 2017 sa na ihrisku v Mošovciach uskutočnilo okresné kolo súťaže dobrovoľných hasičských zborov dorastu a dospelých. Fotky zo súťaže si môžete pozrieť tu.


 

Deň matiek 2017

vystúpenie detíAj tento rok druhá májová nedeľa patrila mamám a spolu sme Deň matiek oslávili v sále požiarnej zbrojnice v Mošovciach. Deti miestnych škôl pod vedením svojich pedagógov piesňami, úprimným slovom, hudbou a tancom poďakovali svojim mamám, starým mamám a babičkám. Mamičky, ďakujeme!

Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii.


 

Stavanie mája 2017

stavanie mája

V príjemný predmájový podvečer ožili aj v našej obci staré tradície stavania májov. Mošovskí občania postavili na námestí 24,5 metra vysoký máj. Radostnú atmosféru podujatia svojim programom oživili aj žiaci zo Základnej umeleckej školy v Mošovciach a folklórny súbor Lysec. 

Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii.


 

dnes je: 21.2.2019

meniny má: Eleonóra

webygroup
ÚvodÚvodná stránka