Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Slávme slávne slávu Slávov slávnych

Mošovská zabíjačka 2016

Podávanie zabíjačkových špecialítV nedeľu 11. decembra 2016 sa v malom parku uskutočnila Mošovská zabíjačka, na ktorej ste mohli ochutnať veľa chutných špecialít ako pečené morky, kapustnica, klobásky, jaternice a zapiť ste to mohli vylepšeným čajíkom. Fotky si môžete pozrieť tu.


 

Mošovské zimné radovánky 2016

Mikuláš a detiV sobotu 10. decembra 2016 sa uskutočnili na námestí a v malom parku Mošovské zimné radovánky. Mohli ste si zakúpiť rôzne ručne robené výrobky a vianočné ozdoby alebo si pochutnať na výborných cukrovinkách od domácich výrobcov. Zavítal k nám aj Mikuláš s čertom a detičky z Materskej školy predniesli krásne vianočné básničky. Fotky si môžete pozrieť tu.


 

Mošovský jarmok 2016

ľudia na jarmokuV dňoch 30. septembra a 1. októbra sa u nás uskutočnil už 22. ročník Mošovského jarmoku. Vďaka krásnemu počasiu navštívilo jarmok množstvo ľudí z rôznych kútov Slovenska, ale aj zo zahraničia. Na jarmoku nechýbala výborná zábava, rôzne koncerty pre mladých, ale aj pre skôr narodených, súťaže, výstavy ovocia a zeleniny, kolotoče, chutné dobroty a vyše 400 stánkov s rôznym sortimentom, hlavne zameraných na remeselnú a tradičnú ľudovú tvorbu na námestí. Fotky z jarmoku si môžete pozrieť vo fotogalérií.


 

dnes je: 23.10.2018

meniny má: Alojzia

webygroup
ÚvodÚvodná stránka