Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Slávme slávne slávu Slávov slávnych

Mošovský duatlon 2016

športovciV nedeľu 11. 9. 2016 sa v našej obci uskutočnil už 2. ročník Slovenského pohára v duatlone. Štart pretekov bol o 12:00 hod. pred kaštieľom. Športovci súťažili v behu na 5 km a 2,5 km v Mošovskom parku a v cyklistike na 20 km na 7 km okruhu v našej obci a v blízkom okolí. Výsledky z pretekov si môžete pozrieť na stránke a fotky vo fotogalérii.


 

95. výročie futbalu v Mošovciach a pohár Stanislava Géryka

futbalistiV piatok 22. júla sa konala slávnostná členská schôdza TJ ŠK Drienok, na ktorej boli ocenení najstarší mošovskí futbalisti a bola pokrstená kniha "Pamätnica" mošovského futbalu.
V sobotu 23. júla na futbalovom ihrisku proti sebe nastúpili družstvá mošovskej prípravky a žiakov s rovesníkmi z Kláštora pod Znievom. Mužstvo našich starých pánov si zahralo so seniormi z Priekopy, z poľskej obce Kozy a z družobnej srbskej obce Laliť. Na záver fubalového dňa sa stretli na ihrisku "A"-čko s výberom okresu, zloženého z bývalých mošovských hráčov.
Fotky si môžete pozrieť tu.


 

Letný obecný piknik pre deti a dospelých

malý hasičObecný úrad a poslanci obecného zastupiteľstva v Mošovciach usporiadali dňa 18. júna 2016 Letný obecný piknik pre deti a dospelých pri príležitosti 80. výročia otvorenia kúpaliska a Medzinárodného dňa detí. Pre deti bolo pripravených 10 súťaží, maľovanie na tvár, predvádzanie hasičskej a policajnej techniky, streľba zo vzduchovky a tombola. Vystúpil aj folklórny súbor Kozianie z družobnej obce Kozy a podujatie ukončila skupina Kikoband diskotékou. Fotky z pikniku si môžete pozrieť vo fotogalérii. 


 

Deň matiek 2016

deti recitujú Aj tento rok druhá májová nedeľa patrila mamám a spolu sme Deň matiek oslávili v sále požiarnej zbrojnice v Mošovciach. Deti miestnych škôl pod vedením svojich pedagógov piesňami, úprimným slovom, hudbou a tancom poďakovali svojim mamám, starým mamám a babičkám. Mamičky, ďakujeme! 

Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii.


 

dnes je: 19.8.2018

meniny má: Lýdia

webygroup
ÚvodÚvodná stránka