Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Slávme slávne slávu Slávov slávnych

Stavanie Mája 2018

stavanie mája

V príjemný predmájový podvečer ožili aj v našej obci staré tradície stavania májov. Mošovskí občania postavili na námestí 27 metrov vysoký máj. Radostnú atmosféru podujatia svojim programom oživili aj žiaci zo Základnej umeleckej školy v Mošovciach. 

Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii.


 

S knihou v ruke a pohybom ku zdraviu

knižnicaAko vzniká kniha? Čo vedie človeka, aby napísal knihu? Koľko trvá napísanie knihy? Píše spisovateľ knihu aj v noci? :) Aj takéto otázky zazneli vo štvrtok poobede v našej obecnej knižnici z úst detí 1.stupňa, ktoré spojili 3 v 1.

Besedovali o knihe, ktorú napísala naša "bývala kolegyňa" Magduška Klocháňová, športovali pod dohľadom starších žiakov. Večer sa premenili na spisovateľov a ilustrátorov a môžeme potvrdiť, že niektorým deťom rastie "básnické črevo". Napriek bohatému programu   TOP-ka večera bolo SPANIE V ŠKOLE, ktoré si všetci.....ale faaakt všetci užili. Fotky si môžete pozrieť tu.


 

7. mošovský Maškarný ples

maskyV sobotu 20. januára 2018 sa na Požiarnej zbrojnici v Mošovciach uskutočnil 7. mošovský Maškarný ples. Ľudí v krásnych kostýmoch zabavil DJ Lukáš Lichtner a hudobný hosť v podaní vynikajúcej speváčky Oľgy Wagnerovej. Plesajúci si pochutnali na výbornej večeri z kuchyne spoločnosti ŠRZ Drienok s.r.o. a mohli vyhrať aj hodnotné ceny v tombole. Fotky z plesu si môžete pozrieť tu.


 

dnes je: 26.9.2018

meniny má: Edita

webygroup
ÚvodÚvodná stránka